Adresy Praktyk w województwie Wielkopolskim

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
lek. stom. Piotr Gett
62-031 Luboń, ul. Fabryczna 48 A
tel.: (61) 813 94 80
kom.: 602 324 312
http: www.endoprotetyka.pl
e-mail: pgett@wp.pl

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Adam Zawadka
61-619 Poznań, ul. Karpia 17 lok. 126
tel.: 606 630 133
http: www.stomatologiazawadka.pl
  LEICA M320

ELLMED
Centrum Stomatologii i Specjalistyki Ogólnomedycznej
lek. stom. Maciej Ellmann
MIKROSKOPIA ENDODONTYCZNA
62-035 Kórnik, Plac Niepodległości 43
http: www.ellmed.pl
e-mail: 602748232@eranet.pl

Przychodnia Stomatologiczna DENTIMUS
lek.stom. Tomasz Musiej
(specjalista stomatologii zach. z endodoncją)
60-694 Poznań, os. Wł. Jagiełły 10
tel.: (61) 828 13 18
kom.: 606 381 488
http: www.dentimus.pl
e-mail: t.musiej@dentimus.pl
OPTO

Orident Stomatologia
lek. stom. Agnieszka Szygenda
61-311 Poznań, ul. Ługańska 5
tel.: (61) 870 52 69
kom.: 604 578 796
http: www.orident.pl
e-mail: recepcja@orident.pl

lek. stom. Michał Młynarczyk
63-400 Ostrów Wlkp., ul. Wysocka 6
kom.: 605 310 853
e-mail: stomm@interia.pl
  ZEISS

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
dr n. med. Ziemowit Franaszek
60-685 Poznań, ul. Opieńskiego 8/2
tel.: (61) 821 83 88
kom.: 602 642 814
http: www.franaszek.com
e-mail: ziemowit2@op.pl
  KAPS

Perfekt-Stomatologia
lek.dent., dr n. med. Andrzej Gorbaczewski
62-502 Konin, ul. Spółdzielców 46/6P
tel.: (63) 245 00 33
kom.: 608 229 097, 602 339 494
http: www.citydentkonin.pl
e-mail: gabinet@citydentkonin.pll
  ZEISS

Stomatologia Belwederska (13)
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
lek. stom. Piotr Hernacki
60-275 Poznań, ul. Belwederska 13
kom.: 696 797 453
http: www.belwederska13.pl
LEICA M300

Stomatologia Belwederska (13)
Indywidualna Praktyka Lekarska
lek. stom. Radosław Bonowicz
60-275 Poznań, ul. Belwederska 13
kom.: 608 656 202
http: www.bonowicz.pl
  LEICA M300

Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna
lek. stom. Adrian Fijas
60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 198
tel.: 61 861 84 73, 61 868 68 33
http: www.orto-aidi.pl
e-mail: aidi@orto-aidi.pl
  ZEISS

Centrum Stomatologii „CANDEO”
dr n. med. Tomasz Niedźwiedzki
(specjalista protetyki stomatologicznej)
60-571 Poznań, ul. Bednarska 6
tel.:  (61) 843 37 12
kom. 604 521 594
e-mail: tomasz.niedzwiedzki@gmail.com
http: www.candeo.pl
KAPS

Praktyka Dentystyczna
lek. dent. Michał Garbarek
60-185 Skórzewo, ul. Działkowa 58
tel.: 533 369 369
e-mail: m.garbarek@stomatologia-skorzewo.pl
LEICA M320

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
dr n. med. Dorota Barankiewicz
62-800 Kalisz, ul. Górna 6/25
e-mail: d.barankiewicz@wp.pl
KAPS

Indywidualna Praktyka Dentystyczna
Michał Wiącek
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Kolejowa 7
kom.: 693 435 758
e-mail: kontakt@stomatologiawiacek.pl
http: www.stomatologiawiacek.pl

Stomatologia Piotr Marchewka
lek. stom. Piotr Marchewka
63-400 Ostrów Wlkp., ul. Olsztyńska 25
kom.: 794 117 119
e-mail: stomatologia.marchewka@gmail.com
http: www.stomatologia-marchewka.pl