Adresy Praktyk w województwie Mazowieckim

Gabinet stomatologiczny SAFEDENT
lek. stom. Paweł Ocios
05-509 Piaseczno, ul. Puławska 16/13
tel.: (22) 750 27 50
http: www.safedent.pl

Gabinet rekomendowany przez PTE

używamy mikroskopu KAPS

Diamond Dental Klinika Stomatologii Estetycznej
István Tánczos
05-530 Góra Kalwaria, ul. kard. S. Wyszyńskiego 7 blok K lok. 14
tel.: (22)727 27 90
kom.: 728 800 772
http: www.diamonddental.eu
e-mail: ddrejestracja@gmail.com
SMART OPTIC

Gabinet stomatologiczny „Dentart”
lek. stom. Dorota Chojnacka
05-805 Otrębusy, ul. Nadarzyńska 54
tel.: (22) 758 59 03
http: www.dentart.pl
e-mail: chojnacka@endodoncja.pl
MI 102

Pro-Esthetica Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
dr n. med. Krystian Owczarczak
01-871 Warszawa, ul. Kasprowicza 56/89
tel.: (22) 834 36 56
kom.: 662 273 333
http: www.pro-esthetica.pl
e-mail: owczarczak@endodoncja.pl
e-mail: pro-esthetica@wp.pl
LEICA M300, GLOBAL-SELIGA

IDEALNY UŚMIECH
lek. stom. Tomasz Fałkowski
02-987 Warszawa, ul. Syta 120
tel.: 602 334055
http: www.idealnyusmiech.pl
e-mail: falkowski@idealnyusmiech.pl

Gabinet Stomatologiczny
lek. stom. Z. Jacek Tyburski
05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 161 lok. 108
tel.: (25) 759 04 26
kom.: 602 278 671
e-mail: tyburski2@o2.pl
http: www.stomatologia-tyburski.pl
ZEISS

Centrum Stomatologii Estetycznej „Denta-Line”
lek. stom. Anna Dąbkowska
05-082 Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6
kom.: 602 350 033
e-mail: kontakt@denta-line.pl
LEICA M300

KORDENT Prywatna Praktyka Stomatologiczno-Protetyczna
lek. stom. Urszula Rodak
(spec. stom. zachowawczej z endodoncją)
05-220 Zielonka, ul. Lipowa 6
kom.: 608 535 345
http: www.kordent.com.pl
e-mail: gabinet@kordent.com.pl
SELIGA OPTILION CSA

Gabinet Stomatologiczny „Zielone Jabłko”
lek. stom. Alicja Dziedzicka
03-937 Warszawa, ul. Zwycięzców 45/26
tel.: (22) 617 29 62
kom.: 695 172 962
http: www.mikroendodoncja.pl
e-mail: alicja.dziedzicka@mikroendodoncja.pl
ZEISS

AS-DENT Gabinet Stomatologiczny
lek. stom. Agnieszka Romanik
26-400 Przysucha, ul. Warszawska 25
tel.: (48) 383 36 00
tel. kom.: 667 960 663
http: dentystaprzysucha.pl
e-mail: sosinska@vp.pl
SMART OPTIC

Gabinet Stomatologiczny Safedent
lek. stom. Katarzyna Ilnicka
ul. Puławska 16/13
05-500 Piaseczno
tel.: (22) 750 27 50
http: www.safedent.pl

KAPS