Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

    „Back to the Roots” X-lecie Polskiego Towarzystwa Endodontycznego
             6-8 czerwca 2014r.
             Hotel “Manor House SPA, Pałac Odrowążów” Chlewiska k. Szydłowca

VI Zjazd PTE

Informacja ogólna

Drogie Koleżanki i Koledzy!

   Dziękuję Wszystkim, którzy mieli czas i możliwość, by spotkać się w niezwykle ważnej dla Polskiego Towarzystwa Endodontycznego chwili – Jubileuszowego Zjazdu Towarzystwa. Żałuję również, że pozostałym Członkom praca nie pozwoliła na przyjazd do Hotelu w Chlewiskach.
   Spotkanie tak wielu lekarzy – endodontów, utwierdziło mnie w przekonaniu, że to, co robimy na co dzień, ma sens. Kontakt z młodymi lekarzami, którzy chcą się uczyć, poznawać nowe rozwiązania stomatologiczne, jeszcze dodatkowo potwierdza moje odczucia.
   Idea założenia Towarzystwa zrodziła się 10 lat temu, i nikt wówczas nie wiedział, jakie będą jego losy. Osoby zakładające PTE, chciały pomagać młodszym, mniej doświadczonym lekarzom, którzy zauważyli, że endodoncja może odgrywać w ich praktykach znaczącą rolę. Chcieliśmy również wykorzystać Naszą wiedzę, doświadczenie, a dzięki Internetowi wreszcie stało się to możliwe.
   Uważam, że pomysł wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą praktyczną, wprowadzanie skutecznych metod leczenia, pokazanie Naszym Pacjentom, że są leczeni w możliwie najlepszym standardzie, udało się Nam w bardzo dużym stopniu zrealizować.
   Każde Towarzystwo ma swój szlachetny cel, jednak nie każdemu z nich udaje się go osiągnąć i rozwijać dalej. Uważam, że dzięki Naszej liście endodoncja.pl, dzięki ambicjom Członków, ich pracowitości, oddaniu, chęci bezinteresownego dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, Towarzystwo nadal będzie się rozwijało, i będzie dostrzegane w środowisku lekarzy stomatologów, czego niewątpliwym przykładem jest zaproszenie PTE do udziału w obradach Jubileuszowego Kongresu PTS i uhonorowania Nas pamiątkową statuetką.

   Dziękuję Wam za te 10 lat!!!
   Życzę Wam i sobie, kolejnych 10 i więcej lat działalności. Wiele zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Myślę, że fakt, iż Towarzystwo skupia prawdziwych pasjonatów endodoncji, daje pewność Naszego dalszego rozwoju jako lekarzy.

   Chciałbym również serdecznie podziękować za pracę na rzecz Naszego Towarzystwa Pani Profesor Danucie Piątkowskiej, Pani Profesor Halinie Pawlickiej, Pani Profesor Elżbiecie Bołtacz-Rzepkowskiej i Panu Profesorowi Jerzemu Krupińskiemu.
   Wsparcie środowisk akademickich jest dla Nas niezwykle cenne i bardzo ważne.

 
Aktualności  |  Z życia PTE  |  Listy dyskusyjne  | Sprawozdania  |  Zdjęcia RTG  |  Katalog stron  |  Adresy praktyk  |  Statut PTE  |  Kontakt  |  Linki

Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie stanowią wyłączną własność autorów i nie mogą być publikowane w formie drukowanej lub elektronicznej bez ich zgody.