11. KONGRES PSI / ICOI

Szanowni Państwo,

Już po raz 11 zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI, który tym razem odbędzie się w dniach 4-6 czerwca 2020 roku w hotelu Novotel Centrum w Poznaniu.

Ten Kongres PSI zapowiada się jako wydarzenie szczególne, gdyż jest równocześnie Kongresem ICOI Europe, zatem spodziewamy się uczestników nie tylko z Polski, ale i Europy.

Wsparcie ze strony ICOI, które jest największą na świecie, profesjonalną organizacją skupiającą lekarzy implantologów, pozwala nam konsekwentnie realizować wspólne przedsięwzięcia edukacyjne i współpracę naukową z najlepszymi ośrodkami, a także przynosi nam wiele korzyści i możliwości.

Podczas Kongresu w Poznaniu zaproszeni wykładowcy zaprezentują̨ najnowsze doniesienia w zakresie implantologii stomatologicznej z uwzględnieniem zależności między biologią kości i tkanek, a dążeniem do jak najlepszego efektu estetycznego.

Program Kongresu uzupełnią warsztaty praktyczne, egzaminy umiejętności implantologicznych oraz międzynarodowy weekend Curriculum Implantologii.

Do zobaczenia w Poznaniu:)

Informacje i zapisy na stronie: www.kongrespsi.pl